5 ПРИЧИН вибрати «Стоматологію на вулиці Галана»

Професіоналізм

Професіоналізм

Всі лікарі нашої клініки регулярно відвідують сучасні профільні курси та майстер-класи підвищуючи свою кваліфікацію, щоб йти в ногу зі світовою стоматологією і надавати послуги належної якості. Ми по-справжньому любимо свою справу і робимо все можливе для здоров'я і краси ваших зубів, а також для вашого комфорту.

Сучасне обладнання

Сучасне обладнання

У нашій клініці використовується сучасне обладнання, яке відповідає європейським стандартам, в тому числі: Візіограф і сканер Soredex (Фінляндія), Комп'ютерний томограф Sirona (Німеччина), Мікроскоп Carl Zeiss (Німеччина), Лазер AMD Lasers (США), Автоклави (клас В) Reverberi і Faro (Італія), Автоклав для наконечників Sirona (Німеччина).

Новітні методи лікування

Новітні методи лікування

Ми практикуємо найновітніші в світовій стоматології методи профілактики і лікування зубів. Наш комп'ютерний рентген має низьку дозу опромінення і відповідно завдає мінімальної шкоди вашому організму. При необхідності у нас можна зробити 3D рентген щелеп, зубів і придаткових пазух носа. За допомогою стоматологічного мікроскопа, який збільшує зуби в 30 разів, наші лікарі можуть побачити і вилікувати навіть малопомітні проблеми. У пластиці ясенного краю ми використовуємо діодний лазер, загоєння після якого відбувається без рубців і на кілька діб швидше, ніж після звичайного скальпеля. Ми автоклавуємо наконечники за допомогою спеціальної техніки найвищої якості, причому робимо це не 1 раз на день, а після кожного пацієнта.

Гарантії якості

Гарантії якості

На всіх етапах роботи ми використовуємо тільки сучасні, перевірені і якісні матеріали кращих світових виробників, що, в сукупності зі знаннями отриманими з останніх майстер-класів, гарантує високу якість послуг.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Відвідування стоматолога зазвичай асоціюється з неприємними відчуттями, але наш колектив, що навчався основам психології, зведе до мінімуму ваші страхи і неприємні відчуття. Можливо, ви навіть опинитесь серед тих щасливчиків, які під час лікування сплять в кріслі під приємну музику.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО ЦЕНТРУ «СТОМАТОЛОГІЯ НА ГАЛАНА»!

У нашій клініці ви отримаєте якісну професійну допомогу стоматолога і високий рівень сервісу. Вам обов'язково сподобається доброзичлива атмосфера і дбайливе ставлення персоналу, яке Ви відчуєте тільки-но переступивши поріг.

У вас болить зуб? Ви соромитеся посміхатися? Неправильний прикус у дитини?

Приходьте в наш центр і ми усунемо практично будь-які проблеми з зубами. При цьому постараємося зробимо Ваші відвідини приємними і безболісними.

читати далі згорнути текст

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом