Дитяча стоматологія


Турбота про стан порожнини рота дитини – це його міцні і здорові зуби в дорослому житті. На жаль, все ще зустрічаються батьки, які вважають, що молочні зуби лікувати не обов'язково. Ця помилка може дорого коштувати Вам і Вашій дитині, адже захворювання дитячих зубів швидше за все позначаться на стані організму в цілому. Молочні зуби можливо доведеться передчасно видаляти, а це спричинить викривлення зубного ряду і, в свою чергу хвороби травлення. Правильна гігієна і своєчасне лікування обернуться відсутністю безлічі неприємностей і головне здоров'ям ваших дітей в майбутньому.


Дитяча стоматологія від нашої клініки в Ужгороді швидко і безболісно вирішить будь-які «зубні» проблеми у малюків.

Що саме ми робимо?

  • лікуємо карієс;
  • видаляємо молочні зруйновані зуби;
  • виправляємо прикус за допомогою знімних або незнімних систем;
  • проводимо професійне чищення зубів і профілактику карієсу з використанням фторування, ремінералізації або герметизації фісур.

Ви отримаєте професійні поради від нашого фахівця по правильному догляду за зубами і навчіте свою дитину гігієні порожнини рота, а це допоможе їй зберегти зуби здоровими протягом всього життя.

Що у нас є?

Прекрасні лікарі. У нашому Центрі працюють досвідчені дитячі стоматологи, які відмінно розуміються в дитячій психології. Ваш малюк не злякається, не буде нервувати і можливо навіть назавжди позбавиться від відомого всім страху перед лікарями.

Доброзичливе ставлення. Атмосфера нашої клініки зовсім не нагадує лікарняну – і це допомагає дітям відчувати себе спокійно і розкуто.

Краще обладнання та матеріали. Наша клініка обладнана за останнім словом техніки. Сучасні апарати працюють тихо і не завдають болю. За допомогою стоматологічного мікроскопу ми побачимо і знешкодемо навіть ті проблеми, які тільки починаються. Інструменти і матеріали, які ми використовуємо відповідають найвищим стандартам якості, прийнятим в Європі.

Ми використовуємо власну програму для лікування маленьких пацієнтів, в якій важливе місце приділено профілактиці розвитку патології прикусу і грамотної гігієни порожнини рота.

Чого у нас немає?

  • байдужості і безвідповідальності;
  • недбалого ставлення до роботи;
  • бюрократії і непрофесіоналізму.

Починати лікування і проводити профілактичні заходи потрібно заздалегідь, не чекаючи гострого зубного болю або викривлення зубів. Запобігти легше, простіше і дешевше, ніж згодом лікувати. Поставтеся відповідально до здоров'я вашої дитини!


Запишіться на прийом до дитячого стоматолога, щоб провести профілактичний огляд і, в разі необхідності, вчасно почати лікування.

Наших стоматологів діти не бояться, а дорослі – цінують. Зателефонуйте, щоб зафіксувати час прийому.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом