Гігієна порожнини рота і відбілювання

Щоб Ваша посмішка завжди сяяла білизною і свіжістю обов'язково необхідно подбати про професійну гігієну порожнини рота. Причому робити це краще не рідше одного разу на півроку. Домашніх методів у вигляді чищення зубів і полоскання абсолютно недостатньо, оскільки ці процедури спрямовані лише на профілактику карієсу і пародонтозу. Крім того, зубною щіткою неможливо по-справжньому якісно очистити зуби, тим більше, повністю звільнити їх від залишків їжі, які залишаються між зубами, або позбутися від нальоту, зубного каменю і зубних відкладень. З цим справляється тільки стоматолог.


Професійна гігієна порожнини рота захищає ваші зуби

Звертатися за кваліфікованою стоматологічною допомогою потрібно не тільки в період виникнення болю. Ви позбавите себе від багатьох проблем, якщо візьмете за правило відвідувати зубного лікаря мінімум один раз на рік. В нашій клініці швидко і безболісно ми проведемо професійну гігієну порожнини рота і видалимо зубні утворення.


Які методи ми застосовуємо?

  • Ультразвукова чистка зубів. Абсолютно безболісна процедура, яка легко видаляє зубний камінь, відкладення в області ясен (навіть у важкодоступних місцях під яснами). Як би ретельно ви не чистили зуби вдома, позбутися таких відкладень ви не зможете, а саме вони і провокують запальні процеси. Це обов'язковий елемент професійної чистки зубів.
  • Зняття зубного нальоту. У нашій клініці є все обладнання, необхідне для проведення цієї процедури без потоншення і пошкодження емалі. У результаті чищення ви отримаєте природне відбілювання зубів на один-два тони.
  • Фторування. Цей метод знижує чутливість зубів і зміцнює зубну емаль. Якщо ви болісно реагуєте на гаряче/холодне, то глибоке фторування позбавить вас від таких неприємних відчуттів. Під час ремінералізуючої терапії стоматолог наносить на ваші зуби спеціальний зміцнюючий склад, який насичує емаль фтором та кальцієм.

Вартість професійного чищення і відбілювання зубів

У нашому Центрі ціни на професійні послуги чищення і відбілювання зубів досить доступні. Вартість може змінюватись, в залежності від ступеня складності чищення.

Приходьте на консультацію до нашого фахівця і він підбере для вас індивідуальну програму, а потім проведе процедуру чищення. Ви отримаєте потрібні і важливі поради, як правильно доглядати за порожниною рота і дізнаєтеся професійні секрети стоматологів про збереження здоров'я і краси зубів.

Записуйтесь зараз і приходьте! З нашої клініки ви вийдете з сяючою посмішкою!

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом