Комп'ютерна томографія

 

 

 

 

 

Увага! 3D комп'ютерна томографія проводиться тільки за попереднім записом.

Наша клініка завжди прагне не відставати від передових технологій в галузі стоматології. У сучасних реаліях вже неможливо обходитися без 3D комп'ютерної томографії. Ця технологія дозволяє максимально докладно вивчити будь-які патології зубів і щелепи.


У нашій клініці до ваших послуг стоматологічний комп'ютерний томограф «GALILEOS» одного з кращих виробників Німеччини, компанії Sirona. З його допомогою ми можемо робити докладні 3D- реконструкції потрібних областей на базі унікального програмного забезпечення Galaxis.

Головна особливість цього ПО в тому, що воно дозволяє відкрити готову тривимірну модель на персональному комп'ютері (Windows XP, 7, 8, 10) без встановлення будь-яких додаткових програм.


В результаті дослідження ми отримуємо високоякісний об'ємний знімок, який дає можливість вивчити всю щелепно-лицьову область, зубо-щелепну систему, скронево-нижньощелепні суглоби, верхньо-щелепні пазухи, при чому зробити це все за один раз. Для порівняння, звичайний двомірний рентгенівський знімок являє собою просте плоске зображення. Щоб розглянути будь-які деталі більш докладно, змінити ракурс або кут огляду Вам кожен раз доведеться робити новий кадр, піддаючись додатковій дозі опромінення. Ще один приклад – стандартна спіральна комп'ютерна томографія, в ході якої пацієнтові доводиться близько 30 хвилин лежати, під впливом значного променевого навантаження. Як результат вона дає малоцікаву рентгенограму, товщина сканованого зрізу якої всього лише один міліметр.

Приклад дослідження в програмі GALILEOS Viewer:

3D комп'ютерна томографія КТ

Переваги методу

Висока інформативність. Тривимірна проекція дозволяє отримати повну копію всієї області діагностування, яку можна розглядати з будь-якого обраного Вами ракурсу, під потрібним Вам кутом, в будь-якій площині і на довільній глибині зрізу.

Зручність користування. Знімок буде зберігатися на нашому захищеному FTP-сервері, і ваш лікар зможе зайти туди під своїм паролем і завантажити його в будь-який час доби, як тільки в цьому виникне потреба. Ми захищаємо Ваші персональні дані, відповідно до Закону України «Про захист персональних Даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р. Вони будуть доступні тільки вашому лікарю, з Вашої згоди. Крім того, вся інформація з результатами дослідження може бути записана на CD-диск для перегляду на комп'ютері.

Безпека. Рівень опромінення, якому Ви піддастеся, всього лише вдвічі перевищує той, що Ви отримаєте при проведенні звичайної плівковою панорамної зйомки.

Як це відбувається?

3Д Комп'ютерна томографія (КТ) зубів і щелепи триває всього лише 14 секунд. Вона проходить в положенні стоячи, і пацієнт повинен не рухатися, щоб отримати гарантовано високу якість зображення. За цей час томограф робить повний оборот навколо голови пацієнта, сканує вибрані області в різних проекціях, після чого обробляє отриману інформацію і на виході створює 3D-модель. Результати діагностики постійно зберігаються в електронному архіві нашої клініки.

Для чого потрібна 3d комп'ютерна томографія?

При терапевтичному лікуванні. Допомагає визначити кількість, розташування і особливості будови кореневих каналів, оцінити результати пломбування.

При проведенні щелепно-лицевої хірургії. Дає точні показники вимірювань в області де планується операція.

В ортопедії і ортодонтії. Дає повне уявлення про всі наявні аномалії і деформації зубного ряду або зубної тканини. Допомагає вибрати і спроектувати ортопедичні конструкції.

У парадонтології. Дає можливість досліджувати навколозубні тканини, виявити появу прихованих порожнин і кишень, оцінити результати лікування.

При лікуванні ЛОР-органів. Допомагає діагностувати різні запальні захворювання і новоутворення присутні в верхньо-щелепних пазухах пацієнта.

У чому головна цінність дослідження?

Саме завдяки 3Д комп'ютерній томографії лікар отримує найбільш повну інформацію про вашу проблему, ставить найточніший діагноз і призначає правильне лікування.

«Стоматологія на Галана» – перша і єдина клініка в Ужгороді використовує комп'ютерний томограф «GALILEOS». З її допомогою ми проводимо максимально якісну діагностику і справляємося з найскладнішими і безнадійними випадками.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом