Лікування зубів з мікроскопом

Лікування зубів з мікроскопом


Застосування сучасного операційного мікроскопа в стоматології цілком можна назвати чарами. У це важко повірити, але майже 80% тих «складних» зубів, які раніше просто видалялися, зараз виліковні. І це цілком закономірно, адже 30-кратне збільшення дозволяє провести пломбування каналів кореня з ювелірною точністю, з урахуванням всіх їх анатомічних та індивідуальних особливостей.


Як було раніше і як зараз?

Раніше ви приходили на прийом до стоматолога, і він робив візуальний огляд порожнини рота. Бачив міліметрове (або навіть менше) отвір і починав лікування наосліп. Практично навмання. Вам залишалося тільки сподіватися на його досвід. А якщо доктор ставив діагноз «непрохідність каналів», то зуб підлягав видаленню. Без варіантів.
Зараз ситуація інша. Сучасна апаратура дозволяє точно діагностувати захворювання зубів, розпізнавати виникнення карієсу в самому зародку і пломбувати зубні канали ступінчастим методом. Ризик пошкодити здорові тканини в цьому випадку прагне до нуля.

Для чого застосовується мікроскоп в стоматології?

Для діагностики

Під багаторазовим збільшенням відразу видно всі тріщини і перфорації зуба, викривлення і відгалуження каналів. Лікар ставить точний діагноз і приймає рішення про подальше лікування або видалення зуба.

Для отримання знімків

З допомогою мікроскопа лікар отримує знімки відмінної якості, які допомагають у точній діагностиці стану зуба та кореневих каналів.

Для усуненням наслідків лікарської помилки

Так, таке трапляється: інструмент обламується, залишаючи в каналах осколки, лікар міг випадково проколоти кореневу частину зуба і викликати запалення (не забувайте, що він працював практично наосліп). Лікування зубів під мікроскопом – це майже 100% відсутність лікарської помилки. Дентальний мікроскоп дозволяє в деталях побачити і уважно розглянути сам зуб і його канали. І для стоматолога усунути наслідки стає набагато простіше, легше та швидше.

При лікуванні зубів

  • з ним можна ставити мікропломби;
  • відреставрувати зуб композитними матеріалами;
  • видалити будь-які сторонні інструменти з кореневих каналів;
  • вилікувати гранульоми і кісти;
  • ретельно запломбувати канали теплою гутаперчею без порожнин, в яких згодом можуть розвинутися бактерії і зруйнувати здорові тканини зуба.
  • дбайливо і якісно провести роспломбування каналів.

Лікування зубів в Ужгороді з використанням дентального мікроскопа доступно в нашій клініці. Ми зробимо точну діагностику і приведемо ваші зуби в бездоганний стан. Зазвичай нам вдається справлятися навіть з практично безнадійними випадками, тому що ми знаємо, що і як потрібно лікувати.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом