Про клініку

Стоматологія на Галана

Головне завдання клініки «Стоматологія на Галана» – якість послуг і турбота про клієнтів. Ми бережемо свою репутацію і тому дуже відповідально ставимося до своєї роботи, виконуючи її на совість. Крім того, ми створили всі умови, щоб Вам було зручно і комфортно.

Наша гордість – сучасне технологічне оснащення клініки. Інструменти і матеріали, які ми використовуємо, можна назвати найкращими для приватної стоматології. Завдяки обладнанню і досвідченим лікарям ми можемо вирішувати найскладніші завдання.


Стоматологія на ГаланаНаші можливості:


  • реставрація зубів;
  • протезування;
  • виправлення прикусу;
  • ендодонтичне лікування;
  • професійна гігієна.

Ми намагаємося йти в ногу з часом.


Щоб домогтися максимальних результатів ми постійно стежимо за розвитком інноваційних технологій в світовій стоматологічній практиці і, як можна швидше, починаємо використовувати найбільш прогресивні з них. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що зробили все можливе для здоров'я і краси ваших зубів, адже наша клініка – одна з кращих в Ужгороді.


Наші послуги


Дітям

Ми зберігаємо дитячі зуби здоровими! І робимо це м'яко, обережно і без болю. Пломбування, реставрація, ортодонтія – ми докладаємо максимум зусиль, щоб ваш малюк мав міцні, красиві зуби і ніколи в майбутньому не відчував зубного болю.

Наш стоматолог не тільки лікує зуби – він дає докладну і розгорнуту консультацію, як правильно доглядати за порожниною рота, на що звертати увагу, якими засобами користуватися. Професійні поради від досвідченого фахівця допоможуть вам уникнути безлічі проблем із зубами в майбутньому.

Дорослим

Дорослі часто бояться стоматолога навіть більше, ніж діти. Боятися нема чого! Наші лікарі – професіонали, які, до того ж, періодично підвищують свій рівень кваліфікації, відвідуючи семінари, майстер-класи та профільні курси. Ми працюємо так, щоб у вас не було приводу знову відвідувати стоматолога, хоча б протягом найближчих декількох років.

Дорослі пацієнти в нашому Центрі можуть отримати будь-які необхідні послуги, починаючи з простого чищення зубного каменю і закінчуючи постановкою вінірів або складним протезуванням. І точно так само, як і в випадку з дитячою стоматологією, всі процедури безболісні.

Ми приведемо ваші зуби в ідеальний стан. У нас для цього є все, що потрібно: сучасне обладнання, професійні знання, команда фахівців і насамперед щире бажання подарувати вам гарну посмішку, а Вашим зубам здоров'я і довголіття.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом