Комп'ютерний 3D-томограф GALILEOS

Для сучасної стоматології, ортопедії та щелепно-лицевої хірургії абсолютно необхідні сучасні ідеально точні методи дослідження. 3D комп'ютерна томографія, виконана за допомогою томографа GALILEOS від провідного у своїй галузі виробника – компанії Sirona, – він дозволяє отримати повне і об'єктивне уявлення про стан пацієнта.

Маючи на руках тривимірний знімок від GALILEOS, отриманий з використанням унікальної технології ConeBeam, лікар може детально вивчити область яка його цікавить, розглянувши знімок в будь-якій площині, під яким кутом, зробивши зріз моделі в будь-якому потрібному місці. Високоточна рентгенограма дає можливість багаторазово збільшити цікаву область, тим самим мінімізуючи неточність діагнозу і неефективність подальшого лікування.

Використання комп'ютерної томографії необхідно для:

 • імплантології (дає ідеально точні вимірювання всіх розмірів альвеолярного гребеня, дозволяє діагностувати запалення кісткової тканини при плануванні операцій),
 • стоматології (дозволяє визначити ступінь пародонтозу і оцінити, наскільки якісно запломбовані канали),
 • ортодонтії (щоб виявити неправильно розташовані і недорозвинені зуби, точно визначити їх конфігурацію, розміри і положення),
 • допомоги при щелепно-лицьових травмах (точна локалізація та оцінка переломів, точна діагностика),
 • ЛОР-діагностики (виявлення запалень або новоутворень),
 • дитячої ортодонтії (оцінка стану, зміни молочних зубів і аномалій розвитку щелепної системи).

Що можливо з томографом GALILEOS?

 • Точно діагностувати хвороби зубів, кісток і ясен
 • Побачити патології дна верхньощелепних пазух і нижньощелепного каналу
 • Спланувати послідовність операцій по імплантації імплантів та дати прогноз щодо їх результатів
 • Стежити за ходом ортодонтичного лікування
 • Виявити і локалізувати сторонні тіла в каналах коренів, розпізнати додаткові зубні канали зубів зі складною анатомією
 • Наочно продемонструвати і пояснити будь-яку стоматологічну та/або щелепно-лицьову проблему навіть самому необізнаному пацієнту

У чому переваги використання томографа GALILEOS?

Ефективність. Знімки, отримані з допомогою томографа GALILEOS, дають детальну інформацію про стан пацієнта. Отриманий знімок – це 3D-модель обличчя пацієнта (від перенісся до підборіддя і щелепних суглобів) з роздільною здатністю 1 млрд вокселей (3D-пікселів). Будь-якій фрагмент знімка можна багаторазово збільшити, повернути під довільним кутом щоб детально розглянути.

Безпека. Зйомка триває лише 14 секунд. За цей час томограф робить 200 рентгенівських знімків, які пізніше комп'ютерна програма трансформує в 3D-зображення з високою роздільною здатністю. За 14 секунд пацієнт отримує приблизно таку ж дозу опромінення, як при виконанні одного рентгенівського знімка, так як в апараті використовується імпульсна сферичне опромінення, час дії якого становить лише 2-6 секунди.

Точність діагностики. Не можна навіть порівнювати інформативність звичайного рентгенівського знімка з 3D-зображенням. Точне зображення кісткових структур і м'яких тканин у форматі 3D зводить до нуля ймовірність помилок при постановці діагнозу.

Універсальність. Знімок записується на диск і може бути використаний будь-яким лікарем в будь-якому місці. Ваша медична інформація завжди буде під рукою, до якого фахівця ви б не вирішили звернутися.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом