Стоматологічний мікроскоп

стоматологічний мікроскоп

Висококваліфікований стоматолог завжди прагне поліпшити якість своєї роботи, вдосконалюючи знання, вміння і навички. Але одного цього часто буває недостатньо, адже навіть найдосвідченіший професіонал – всього лише людина, зі звичайним зором, який може чогось не помітити або пропустити.

Вилікувати те, що не можна побачити, неможливо. А зубні канали неймовірно малі, їх діаметр ледь становить міліметр, до того ж у них є відгалуження і вигини. Лікування «наосліп» не тільки мука для пацієнта, але і головний біль для лікаря. В результаті такого лікування пацієнт може отримати травму або ускладнення, аж до повної втрати зуба.

Але варто лише трохи збільшити картинку і стан речей змінюється. Оптика нашого мікроскопа від німецького виробника Carl Zeiss передає високоякісне, чисте зображення в тридцятикратному розмірі: кореневі канали і входи в них, дрібні тріщини, все як на долоні. Неважко здогадатися, що в таких умовах набагато легше поставити точний діагноз, а якість лікування істотно зростає. Це робить мікроскоп – одним з найбільш затребуваних інструментів лікаря-стоматолога.

Сфера використання

В першу чергу, це звичайно ж, лікування кореневих каналів. Але крім ендодонтії мікроскоп також використовують при:

  • Розпломбуванні та Переліковуванні зуба.
  • Виявленні карієсу на початковому етапі.
  • Видаленні сторонніх фрагментів.
  • Якісної і довгострокової реставрації зуба.

Переваги дентального мікроскопа

Комфорт для пацієнта

Під час процедури між лікарем і пацієнтом зберігається дистанція і не порушується особистий простір, що гарантує психологічний комфорт обом сторонам.

Комфорт для лікаря

Так само, використовуючи оптику, стоматологу не доводиться напружувати зір, а отже перевтомлюватися, що дозволяє проводити процедуру максимально уважно і точно.

Якісна діагностика.

Стоматологічний мікроскоп, завдяки 30-кратному збільшенню, є одним з кращих інструментів для діагностики.

Стоматолог без мікроскопа, як чоботар без чобіт. Спробуйте, наприклад, уявити собі, як можна без збільшення обточити зуби пацієнта для встановлення вінірів всього лише на 0,2 міліметра. Звичайна людина, нехай навіть з відмінним зором, навряд чи зможе оцінити таку товщину «на око».

Саме тому кожна поважаюча себе клініка, що йде в ногу з часом і яка бажає відповідати світовим стандартам якості, обов'язково використовує найкраще оптичне обладнання, що дозволяє зберегти яскраву, щасливу і, головне, природну посмішку пацієнтів на довгі роки.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом