Протезування

Протезування – це відновлення рівного й красивого зубного ряду. Для цього використовуються штучні зуби з найсучасніших матеріалів. Якість наших протезів, а також кваліфікація фахівців, які їх встановлюють, відповідає найвищим стандартам. Приходьте до нас – і Ваші зуби знову стануть «як новенькі»

Чому бажано не затягувати з протезуванням?

Втрата або серйозне пошкодження зубів неминуче посилює навантаження на здорові зуби і веде до деформації всього зубного ряду. Це в свою чергу впливає на процес перетравлення їжі і відбивається на здоров'ї всієї травної системи людини.

Переваги незнімного протезування

  • Запобігає викривлення зубного ряду і погіршення травлення.
  • Дає повне відчуття власних зубів.
  • Покращує естетичну привабливість і підвищує самооцінку пацієнтів.
  • За незнімним протезом легко доглядати: досить звичайних гігієнічних процедур.

Найпопулярніший спосіб протезування зубів в Ужгороді – установка коронок з металокераміки.

Такі протези відрізняються високою міцністю, а період їх носіння досить тривалий і може нараховувати, – 15 і навіть більше років.


За допомогою коронок можна відновити навіть зуб, від якого залишився лише корінь. Якісна коронка є повною імітацією вашого живого зуба, яка чудово відновлює його жувальну, кусальну і мовну функцію.

Додатковим підвидом такого протезування вважається мостоподібний протез. Його, як правило, використовують якщо втрачено один або два зуба розташовані поруч. Такі протези можуть спиратися на коронки, вкладки або накладки сусідніх зубів. Причому при виборі вкладок і накладок обточувати сусідні зуби не потрібно.

Безметалева кераміка – новітня методика протезування. В основі протеза – діоксид цирконію, який 100% гіпоалергенний. Протези з нього легкі, міцні. Крім того, у зв'язку з відсутністю в їх складі металу, по краю ясен не утворюється темний контур (у випадку з металокерамікою це буває). Зуби, виконані таким способом, візуально не відрізняються від природних. Ціна на протезування безметалової керамікою вище, ніж на інші види, але не варто забувати, що Ви отримаєте найкращий з можливих на сьогоднішній день результат протезування.

протезирование


Ще один не менш відомий вид незнімного протезування – установка вінірів


Вініри – найтонші порцелянові пластинки, які кріпляться на поверхню зуба. Головне завдання – візуально поліпшити зовнішній вигляд зубів. З їх допомогою ховаються дефекти: сколи, тріщини, щілини між зубами. Недолік: вініри не виправляють прикус, вони тільки візуально роблять зубний ряд рівним. Перевага – всього пара тижнів і посмішка як у голлівудської зірки готова!

Ми відновимо ваші зуби і повернемо вам щиру красиву посмішку! Запишіться на консультацію до стоматолога, і він підбере для вас оптимальний варіант протезування, виходячи зі стану порожнини рота і Ваших побажань.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом