Стоматологічний туризм в Україну

Як виник медичний туризм?

Стоматологический туризм

Медичний туризм – поняття не нове. В Америці і Європі вже багато десятиліть громадяни країн і регіонів з більш високим рівнем життя їздять поправити здоров'я туди, де ціни значно нижчі – в межах однієї країни або за кордон.

Різниця у вартості послуг покриває витрати на дорогу і перебування в іншому регіоні або країні, а не завжди приємний процес лікування з лишком компенсується туристичними враженнями.

Медичний туризм в Україні

Багато лають українську медицину, якою до Європи, на жаль, поки що далеко. Але це справедливо лише для медицини державної, яка погано фінансується, відсталою в організаційному плані. Приватні клініки, особливо – стоматологічні, навпаки, мають величезні переваги перед своїми західними колегами.

Вартість послуг в Україні взагалі і в галузі медицини, зокрема значно нижче, ніж на Заході. У той же час, кваліфікація українських лікарів не нижче, ніж у їхніх європейських колег.

Така ситуація створила передумови для того, що зараз прийнято називати медичним туризмом. Ця тенденція розвинена дуже сильно в галузі стоматології, так як вартість комплексного лікування або протезування для одного пацієнта в Європейських країнах та Україні може відрізнятися на декілька тисяч євро і навіть більше.

Стоматологічний туризм в Україну

Високий рівень вітчизняних фахівців обумовлений, з одного боку, глобалізацією. Доступ до інновацій в галузі стоматології та сучасні стоматологічні матеріали та обладнання, можливість отримувати інформацію, беручи участь у міжнародних конференціях, проходити практику в зарубіжних клініках, вивчати їх передовий досвід.

Ще один важливий фактор – це висока конкуренція серед сучасних українських приватних клінік. Боротьба за клієнта призводить до підвищення якості послуг що надаються і, одночасно, до розумних цін. Саме це і сприяє розвитку стоматологічного туризму в нашій країні.

Куди ж поїхати в Україні. 

Найбільш популярним регіоном стоматологічного туризму стала Західна Україна, зокрема – Ужгород. Цьому сприяє географічне положення міста. Він знаходиться поряд з кордоном трьох країн: Угорщини, Словаччини, Румунії. Так само величезний плюс зручне транспортне сполучення і відсутність мовних проблем (так як багато жителів Угорщини, Словаччини, Румунії розуміють російську мову, а  жителі Ужгорода розуміють угорську, в меншій мірі словацьку мову).

Клініка «Стоматологія на Галана» має кваліфікованих лікарів, сучасне обладнання і може задовольнити найвищі вимоги іноземних пацієнтів! 

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом