Ваша впевненість у безпеці і наш міцний сон. Стерилізація.

стерилізація в стоматології

Ми використовуємо двоступеневу стерилізацію: розчин і вакуумний автоклав - світовий стандарт. Тільки такий стандарт гарантує, що Ви не отримаєте ВІЛ або гепатит.

Холодна стерилізація в дезинфікуючому розчині, а потім стерилізація в автоклаві класу В (з вакуумом) паром 134 ° під тиском. Таким чином стерилізується весь інструментарій, навіть пластиковий, каучуковий, і тим більше гострий, а також дзеркала.

автоклав для наконечників Sirona DAC Universal

Гострий інструмент в автоклаві НЕ тупиться, на відміну від сухожарової шафи, де температура вища, але немає пару і тиску - це можна порівняти з прокалюванням в кухонній духовці. Дзеркала не темніють. Пластик і каучук НЕ плавиться. Ніхто б не хотів, щоб простерилізувати в автоклаві, наприклад, тільки пінцет і лоток, а дзеркало, гострий бор (свердло) були тільки після розчину. Також клас В дозволяє автоклавувати пористий матеріал. Для хірургії це єдиний можливий спосіб стерилізації, ніякі сухожари не дозволені.

Також ми автоклавуємо наконечники ПІСЛЯ КОЖНОГО пацієнта. Так-так. Не раз на день, не раз на тиждень, не ніколи - "тільки спиртом протерли". А після кожного. Ми можемо собі це дозволити тільки завдяки СПЕЦІАЛЬНОМУ автоклаву для наконечників Sirona DAC Universal (Німеччина).

Його повний робочий цикл становить не годину-півтори, а всього 12 хвилин. Тому ми встигаємо робити це між прийомами пацієнтів, поки прибирається кабінет. Чому це важливо? "Він же не гострий бор, яким свердлять зуб і який має контакт з яснами", - скажете Ви. Так, але з того самого наконечника летить охолоджуючий струмінь повітря і води. Тобто там є отвори. В які потрапляють біологічні рідини, а при подальшому включенні струмінь повітря і води розбризкує це все. Саме тому поверхневе протирання будь-якими дезрозчинами не можна вважати ефективним.

Як зберегти стерильність? Частина інструментів автоклавується в спеціальних пакетах, які зберігають стерильність всередині (так в аптеці продають шприци та голки, наприклад), частина з автоклава переноситься в спеціальну шафу з ультрафіолетом. Ультрафіолет НЕ стерилізує, а тільки зберігає стерильність! Будьте уважні, дуже багато, наприклад, косметологічних процедур проводиться інструментами, які просто полежали в такому ультрафіолеті, або при Вас побризкали розчином.

стерилізація в ультрафіолетом

Це не є методом стерилізації інструментів багаторазового використання! Якщо Ваш майстер скаже, що для салонів у нас в країні інші санітарні норми, то просто задумайтеся: що в медичному закладі, що в косметологічному салоні може бути контакт з кров'ю та пошкодження шкірних покривів (стрижка, гоління, манікюр і т.д.).

Ми хочемо спати спокійно, будучи впевненими, що наші пацієнти обізнані і контактують тільки зі стерильним інструментарієм.

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом