Вирівнювання

Рівні зуби – це не тільки краса і естетика. Неправильний прикус та порядок зубів, нерівний зубний ряд – всі ці і без того неприємні особливості часто призводять до проблем в нижньощелепному суглобі, викликають запалення ясен і порушення дикції.

Якщо Ви зіткнулися з чимось подібним – ласкаво просимо в нашу стоматологічну клініку!


Що ми робимо?

Ми діагностуємо і виправляємо неправильне положення зубів і зубного ряду, використовуючи новітні технології:


 

 • Брекет-системи – популярний вид вирівнювання зубів, що застосовується в дитячій і дорослій стоматології. Конструкція являє собою дугу, з'єднану з системою своєрідних замків, які прикріплюються до зубів за допомогою спеціального матеріалу. Корекція відбувається завдяки невеликому, але постійному і тривалому тиску апарату на стінку зубної лунки, що викликає в результаті переміщення зубів.
  Плюси. Дозволяють вирівнювати складні патології. Можуть бути більш ефективні, ніж знімні конструкції, так як їх неможливо зняти самостійно. Дають можливість підбору найкращої для пацієнта конструкції, матеріалу і способу установки брекетів.
  Мінуси. За допомогою брекетів неможливо змінити форму щелепи; вони накладають обмеження в їжі і можуть викликати серйозні ускладнення при недотриманні рекомендацій лікаря. Вартість систем може виявитися досить високою. Процес фіксації проводиться тільки на постійні зуби. Брекети складно встановлювати і нелегко проводити з ними гігієнічні процедури, без яких ваші зуби можуть почати псуватися. Особливо важко доглядати за лінгвальними брекетами, які до того ж погіршують дикцію і неприємні для язику.

Ортодонти «Стоматології на Галана» підберуть і встановлять необхідний саме Вам тип брекетів максимально дбайливо і якісно.


 • Елайнери (капи) – це спеціальні знімні зубні «ковпачки» – альтернатива брекетів – які виготовляють з прозорого полімеру і надягають на зуби.
  Плюси: швидко встановлюються, виглядають естетично привабливіше, ніж брекети, їх комфортніше носити, адже при торканні язиком або щокою вони гладенькі. Капи не змінюють дикцію і непотребують частого відвідування ортодонта. Завдяки знімній конструкції, за ними легше доглядати і вони не вимагають ніяких харчових обмежень.
  Мінуси: досить висока вартість і необхідність носити постійно, так як це безпосередньо впливає на результат. Крім того Вам доведеться подбати про упорядковане зберігання всіх елайнерів під час лікування.

Знімні ортодонтичні апарати – це спеціальні пластмасові пластинки зроблені на основі індивідуального відбитка, які діють на зуби за допомогою різних гвинтів і пружин, в залежності від цілей лікування.

 • Плюси: дають можливість виправити форму щелеп, а в дитячому віці сприяти їх зростанню. Мають низьку вартість і підходить для будь-якого віку. Крім того пластинка проста в установці та догляді, а візуально більш непомітна ніж брекети.
  Мінуси: не ефективні при вирівнюванні складних дефектів у дорослих. Також як і елайнери вимагають постійного носіння, інакше все лікування може виявитися марним. Спочатку трохи впливають на дикцію, але після звикання це, як правило, проходить. Іноді можуть викликати алергію.

Красива посмішка – це реально

Наша клініка має все необхідне щоб проводити вирівнювання зубів в Ужгороді на найвищому рівні. Ми вже повернули гарну посмішку безлічі наших городян. Не відкладайте візит до нас надовго, адже це ваше здоров'я!

Обов'язково приведіть дитину на огляд до стоматолога, якщо у нього є проблеми з прикусом або неправильно формується щелепа. Лікар негайно вживе заходів і результати з'являться дуже скоро, адже в дитячому віці вирівнювання відбувається швидше і легше, ніж у дорослому.

Зателефонуйте нам зараз, якщо у вас залишилися питання або запишіться на прийом до лікаря-ортодонта – зробіть перший крок до яскравої посмішки!

Запишіться на прийом прямо зараз

Зворотний дзвінок

Залиште Ваші контактні дані: ім'я та номер телефону і ми передзвонимо Вам найближчим часом